Elektronika sterująca do agregatów chłodniczych.

Oferujemy własnej produkcji elektronikę sterującą do agregatów chłodniczych z napędem typu ROAD oraz sterowanie do urządzeń chłodniczych współdzielących obieg czynnika chłodniczego z klimatyzacją samochodową.

Sterowanie FrostGuard oparte jest o sterownik ESCO, który nadzoruje pracę przekaźników elektromagnetycznych. Uniwersalność sterownika oraz opracowane przez nas schematy połączeń przekaźników, różne dla danego typu agregatu (r404a, r134a, z opcją odszraniania lub bez, etc.) pozwalają na zainstalowanie naszego systemu do większości agregatów chłodniczych dostępnych na naszym rynku.

Instalacja FrostGuard w agregacie chłodniczym to:

 

  • demontaż fabrycznej wiązki agregatu.

 

  • zaprojektowanie schematu połączeń przekaźników dla zachowania wszystkich fabrycznych funkcji agregatu.

 

  • montaż elementów wykonawczych FrostGuard w miejsce fabrycznej płyty sterującej agregatu.

 

  • instalacja nowej wiązki elektrycznej.

 

  • zabezpieczenie wiązki na wzór oryginalnego zabezpieczenia producenta.

 

  • test działania sterowania.

 

Dzięki zastosowęaniu przekaźników elektromagnetycznych jako elementów wykonawczych w miejsce fabrycznych elementów dyskretnych, FrostGuard jest praktycznie bezawaryjny. Nad prawidłową pracą agregatu czuwa polskiej produkcji sterownik ESCO, wyposażony w szereg programowalnych funkcji, precyzyjny pomiar temperatury oraz funkcję zabezpieczenia agregatu przed uszkodzeniem w przypadku awarii jego odbiorników elektrycznych lub rozszczelnienia się obiegu czynnika chłodzącego.

FrostGuard to system sterujący oparty na niezawodnych, ogólnodostępnych elementach, dzięki czemu jest łatwy i niedrogi w serwisowaniu.

FrostGuard to rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć niezawodne urządzenie chłodnicze, bez ryzyka wydawania dużych pieniędzy na naprawę lub wymianę uszkodzonych fabrycznych płyt sterujących w agregatach chłodniczych.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon lub wiadomość e-mail. Odpowiadamy bardzo szybko i konkretnie!