Przedsiębiorstwo Usług Chłodniczych „Klimator”

Firma rozpoczęła działalność gospodarczą na polskim rynku w 1994 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Nasi pracownicy nabierali długoletniego doświadczenia i umiejętności w rozmaitych firmach zajmujących się podobna działalnością. Dla pracowników naszego zakładu organizowaliśmy rozmaite szkolenia prowadzone przez specjalistów w dziedzinie chłodnictwa, mające na celu podnoszenie ich kwalifikacji. Jesteśmy firma która zdobyła ogromne zaufanie wśród wszystkich naszych klientów. Obecnie jesteśmy uważani za jedna z najbardziej solidnych i zaufanych firm w dziedzinie chłodnictwa. Posiadamy liczne certyfikaty umiejętności zdobywane zarówno w Polsce jak i za granica (w Wielkiej Brytanii). Możemy poszczycić się certyfikatami jakości Thermo King oraz Peterrefrigeration.

0
lata
na rynku
0
+
wykonanych zabudów
0
+
wykonanych napraw

Firma Klimator jest specjalistą w dziedzinie chłodnictwa samochodowego. Naszą flagową usługą jest trwała i solidna izolacja izotermiczna pojazdów (zabudowa samochodów dostawczych). Posiadamy zaufanych importerów agregatów chłodniczych używanych oraz nowych. Urządzenia te stanowią idealne dopełnienie zabudowy pojazdów. Przez lata działalności firma opracowała swoje unikatowe niezwykle skuteczne metody napraw nadwozi chłodniczych. U nas dba się o najmniejszy szczegół, dzięki czemu nasi klienci są nieustannie zadowoleni z naszych usług. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się produkcją autoryzowanych części takich jak wsporniki do sprężarek, uszczelki drzwiowe, sprężarki samochodowe, obudowy do agregatów, dzięki czemu oferujemy przebudowy pojazdów bez utraty ich gwarancji oraz najwyższej jakości części zamienne.

Klimator aktywnie działa online, co pozwala naszym klientom na szybkie przesyłanie zdjęć uszkodzeń ich pojazdów. Nasza skrzynka e-mailowa jest stale monitorowana, dzięki czemu odpowiadamy na zapytania szybko i konkretnie. U nas proces od szacowania uszkodzeń do przedstawienia oferty trwa niezwykle krótko. Zawsze oddzwaniamy do klientów zaraz po oszacowaniu kosztów naprawy. Rozumiemy powiedzenie „czas to pieniądz” dlatego oferujemy szybki rzeczowy kontakt z klientem oraz sensowne terminy wykonywania usług. Serdecznie zapraszamy do nas.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon lub wiadomość e-mail. Odpowiadamy bardzo szybko i konkretnie!